Engelliler ödül töreni 9 Aralık 2014 tarihinde Sultangazi’de yapıldı.


Sultangazi Belediyesi tarafından düzenlenen programda engelliler bir araya geldi. Kulübümüz sporcularının da yer aldığı Programa katılan Genel Koordinatörümüz Sebahattin Keskin, Belediye Başkanı Cahit Altunay ile birlikte özürlülere ödül verdi.

Sultangazi Belediyesi tarafından düzenlenen programda engelliler bir araya geldi. Avrupa ve Türkiye yüzme şampiyonalarında dereceye girenlere ödüllerin verildiği programda ihtiyaç sahibi engellilere de tekerlekli sandalyeler dağıtıldı.


Programa İstanbul Vali Yardımcısı Osman Ateş, Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Kulübümüz Genel Koordinatörü Sebahattin Keskin ve engelli vatandaşlar ile yakınları katıldı.


"MESELE KAFAMIZDAKİ ZİHNİMİZDEKİ ENGELLERİN KALKMASI"


Gecede konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, "Mesele kafamızdaki, zihnimizdeki engellerin kalkması, o kalktıktan sonra hiçbir şey engel değil. Bu gecenin moral gecesi adına inşallah hakkını bulacağına inanıyorum. Bu çocuklar burada çok mutlu olacak bizde mutluyuz diyelim. Allah bütün engelleri kaldıracak şekilde hizmetler yapmayı bize nasip etsin diyelim" şeklinde konuştu.
Genel Koordinatörümüz Sebahattin Keskin ise, “Özürlülere sahip çıkan ve bu organizasyonu düzenleyen Belediye Başkanımız Cahit Altunay’a kulübümüz İstanbul Büyükşehir Belediyespor, ve Bedensel Engelli Sporcularımız adına teşekkür ederim. Biz de kulüp olarak sporcularımız ve vatandaşlarımızın karşılaştığı tüm engelleri kaldırmak adına bu tür organizasyonları yapan tüm kurumlara her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.


İhtiyaç sahibi engellilere tekerlekli sandalyelerin de dağıtıldığı programda ayrıca İstanbul Engelliler Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan sıra gecesi ve mehter grubu müzik gösterileri geceyi renklendirdi

 

 

 

...Yükleniyor...