Haber

Başakşehir Vatankent Spor Kulübü Faaliyetleri

Değerli Site Sakinlerimiz

Yeni kurulan Spor kulübümüz aşağıdaki branşlarda faaliyet gösterecektir.

  • Masa Tenisi
  • Atletizm
  • Voleybol
  • Basketbol
  • Karate
  • Judo
  • Taekwondo
  • Jimnastik
  • Yüzme
  • Buz Pateni

Başkan: 0532 343 97 35

Telefon: 0212 486 04 08

Cep Telefonu: 0555 063 37 36

Başkanımız Sebahattin Keskin Okçuları Ziyaret Etti

Sebahattin Keskin

Bahçeşehirakpınar Spor Kulübü Başkanı Sebahattin Keskin Geleceğimiz Sporla Büyüsün projesi kapsamında yeni açılan okçuluk branşı çalışmalarını izlemek amacı ile ziyaret etti. Ziyaretinde antrenör ve sporcuları izledi ve ok atarak Geleceğimiz Sporla Büyüsün faaliyetlerini desteklemeye devam edeceğini belirtti. Ziyaretine IBB Spor çalışanları da rafakat etti.

 

IMG-20150520-WA0016
IMG-20150520-WA0017
IMG-20150520-WA0018
Sebahattin Keskin Ok Antrenmanında
IMG-20150520-WA0020
IMG-20150520-WA0023
IMG-20150520-WA0022
IMG-20150520-WA0024

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Seçimlerindeydik

Haziran 2017 tarihinde Haliç Kongre Merkezinde yapılan 1300 kişiden fazla delegenin katıldığı seçim organizasyona Başkanımız Sabahattin Sabrioğlu İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu seçimlerinde delege olarak bulumuştur. Kendisi de oy kullanmıştır. Çok çekişmeli geçen ve zaman zaman gergin atmosfere ev sahipliği yapan kongrede oy kullanıldıktan sonra iftar yemeği verilmiştir.

Ali Düşmez'in başkan olarak 3. kez seçildiği yeni dönemin amatör kulüplerimiz için hayırlı olmasını temenni ediyoruz başkanımıza başarılar diliyoruz.

Ali Düşmez
Image00121
Sebahattin Keskin ve Sabahattin Sabrioğlu
Image00028
Yetkin Karakaş
Sabahattin Sabrioğlu ve İftar
Sabahttin Sabrioğlu ve İftar
Ali Düşmez ve Sabahattin Sabrioğlu

  

Başkanımız Sebahattin Keskin Sultangazi Engelliler Gecesinde

Engelliler ödül töreni 9 Aralık 2014 tarihinde Sultangazi’de yapıldı.


Sultangazi Belediyesi tarafından düzenlenen programda engelliler bir araya geldi. Kulübümüz sporcularının da yer aldığı Programa katılan Genel Koordinatörümüz Sebahattin Keskin, Belediye Başkanı Cahit Altunay ile birlikte özürlülere ödül verdi.

Sultangazi Belediyesi tarafından düzenlenen programda engelliler bir araya geldi. Avrupa ve Türkiye yüzme şampiyonalarında dereceye girenlere ödüllerin verildiği programda ihtiyaç sahibi engellilere de tekerlekli sandalyeler dağıtıldı.


Programa İstanbul Vali Yardımcısı Osman Ateş, Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Kulübümüz Genel Koordinatörü Sebahattin Keskin ve engelli vatandaşlar ile yakınları katıldı.


"MESELE KAFAMIZDAKİ ZİHNİMİZDEKİ ENGELLERİN KALKMASI"


Gecede konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, "Mesele kafamızdaki, zihnimizdeki engellerin kalkması, o kalktıktan sonra hiçbir şey engel değil. Bu gecenin moral gecesi adına inşallah hakkını bulacağına inanıyorum. Bu çocuklar burada çok mutlu olacak bizde mutluyuz diyelim. Allah bütün engelleri kaldıracak şekilde hizmetler yapmayı bize nasip etsin diyelim" şeklinde konuştu.
Genel Koordinatörümüz Sebahattin Keskin ise, “Özürlülere sahip çıkan ve bu organizasyonu düzenleyen Belediye Başkanımız Cahit Altunay’a kulübümüz İstanbul Büyükşehir Belediyespor, ve Bedensel Engelli Sporcularımız adına teşekkür ederim. Biz de kulüp olarak sporcularımız ve vatandaşlarımızın karşılaştığı tüm engelleri kaldırmak adına bu tür organizasyonları yapan tüm kurumlara her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.


İhtiyaç sahibi engellilere tekerlekli sandalyelerin de dağıtıldığı programda ayrıca İstanbul Engelliler Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan sıra gecesi ve mehter grubu müzik gösterileri geceyi renklendirdi

 

 

 

...Yükleniyor...

 

 

Sonraki